Miałem przyjemność przetestować fotoksiążkę od Saal Digital Polska. Postanowiłem przenieść na papier większość swoich zdjęć wykonanych w tradycyjny sposób na negatywach. Po zeskanowaniu wszystkie zdjęcia mogły trafić do takiego mini portfolio analogowego.

Na duży plus zasługuje szeroka gama personalizacji fotoksiążki. Mamy do wyboru ponad 10 różnych kolorów eko skóry, płótna czy tworzywa imitującego drewno. Dodatkowo za dopłatą 21 zł nasza książka może zyskać akrylowa okładkę ze zdjęciem.

Zdecydowałem się wybrać fotoksiążkę w formacie 30x21 cm z serii Professional Line w czarnej oprawie z eko skóry. Już na pierwszy rzut oka produkt prezentuje się świetnie, wykonanie oceniam na naprawdę bardzo dobre.
Sam proces tworzenia fotoksiążki jest bardzo prosty. Mamy do dyspozycji dwie opcje projektowania. Przesłanie zaprojektowanej przez nas książki w PDF, do tego celu firma udostępnia nam gotowe pliki PSD z zaznaczonymi marginesami w których projektujemy osobno każdą rozkładówkę. Drugim sposobem, prostszym i wygodniejszym, jest kreator w aplikacji saal digital. Ja wybrałem tą drugą opcje. Kreator jest naprawdę prosty i przejrzysty. Do dyspozycji mamy gotowe szablony albo pełną swobodę co do ilości i rozmieszczenia naszych zdjęć na każdej z rozkładówek.
Przechodząc do najważniejszego, czyli zawartości. Zdecydowałem się na 54 rozkładówki na fotograficznym matowym papierze. Odwzorowanie kolorów oceniam na bardzo dobrze. Jestem również zachwycony jakością odwzorowania czerni przy zdjęciach czarno-białych, szczególnie, że te zdjęcia dominują w moim projekcie.
Kolejna rzecz która mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła to szybkość realizacji zamówienia, zamówienie złożyłem 15.05.2020 a już rano 20.05.2020 był u mnie kurier DHL z paczką. (wybrałem dostawę DHL express to przyspieszyło dostarczenie do mnie paczki) Biorąc pod uwagę fakt ze zamówienie idzie do nas z Niemiec, taka szybkość realizacji zamówienia jest imponująca. Wybierając standardowa opcje wysyłki możemy się zamówień spodziewać po około 10 dniach.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolony zarówno z produktów jak i obsługi klienta przez Saal Digital. Błyskawicznie odpowiadają na maile i bez problemu szybko można rozwiązać każdy problem związany z zamówieniem.
Zatemem polecam każdemu zapoznać się z oferta na saal-digital.pl i wybrać coś dla siebie!